Verdachte aangehouden voor overval visverwerkingsbedrijf
Laatst bijgewerkt: zondag 13:38 uur
BUNSCHOTEN – Dinsdag 8 maart hield de recherche een 46-jarige man aan op verdenking van betrokkenheid bij een overval op een visverwerkingsbedrijf aan de Ansjovisweg van 3 oktober 2015.
Die zaterdagochtend 3 oktober 2015 zagen twee medewerkers rond 10.30 uur twee mannen het kantoor binnenkomen. De mannen droegen maskers en één van hen had een bos bloemen bij zich. In eerste instantie dachten de medewerkers dat het om een grap ging, maar als beide overvallers een vuurwapen tevoorschijn halen, realiseerden ze de ernst van de situatie. De twee werden vastgebonden en met inhoud van de kluis gingen de overvallers ervandoor.
Onderzoek
De recherche startte direct een onderzoek. Naast onder andere sporenonderzoek en buurtonderzoek werden beelden van de overval in verschillende opsporingsprogramma’s, zoals Bureau Hengeveld, getoond. Dit leverde meerdere tips op met goede informatie. Op dinsdag 8 maart kon de verdachte worden aangehouden. Ook werd er zoeking gedaan in meerdere woningen in, Naarden, Arnhem, Ermelo, Harderwijk en een vakantiepark in Hulshorst.
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties