Zoektocht vermist persoon Gooimeer zonder resultaat [video]
Laatst bijgewerkt: zondag 13:38 uur
BLARICUM – Zaterdagavond 2 april is door het Landelijk Team onderwaterzoekingen (LTOZ) van de politie bij de Stichtsebrug en in het Gooimeer bij Blaricum gezocht naar een vermist persoon. Samen met de KNMR uit Blaricum werd er met sonar- en dregapparatuur in het water gezocht.
Op 31 maart werd midden in de nacht door de politie een lege personenauto onder verdachte omstandigheden aangetroffen op de parkeerplaats bij de brug. Na het controleren van het kenteken, bleek de eigenaar van de auto als vermist te staan en mogelijk suïcidaal te zijn. Een helikopter en reddingsboten hebben gezocht en er werd in het water 1 hit aangetroffen.
Deze werd vandaag verder onderzocht met sonar- en dregapparatuur. Het water onder de Stichtsebrug gold als plaats delict en een grote zee-politie boot was ter plaatse gekomen om onderzoek te doen, samen met een kleine boot van de landelijke eenheid en twee boten van de KNMR. Helaas hebben de inspanningen van het Landelijk Team Onderwaterzoekingen vandaag geen resultaat opgeleverd.
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties