Redactie 112 0 reactie(s) vr 01 september 2017, 21:38

Oefenavond brandweer Bunschoten pakt anders uit dan verwacht

Laatst bijgewerkt: zondag 13:48 uur

BUNSCHOTEN – Op de avond van vrijdag 1 september pakte de oefenavond van de brandweer in Bunschoten iets anders uit dan dat werd verwacht.

Vlak voor aanvang kwam een passant melden dat er een dieselspoor op de weg voor de kazerne lag. Er bleek inderdaad een kilometers lang dieselspoor te liggen vanaf de Plecht, waar de brandweerkazerne is gevestigd, tot aan de Kronkels. Het schoonmaken zorgt voor enige hinder voor automobilisten. Het brandweer verwacht nog wel even bezig te zijn met het schoonmaken.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Bunschoten

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Bunschoten
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.