Redactie 112 0 reactie(s) ma 19 maart 2018, 16:40

Politie plaatst matrixbord voor oproep getuigen mishandeling agenten

Laatst bijgewerkt: zondag 13:51 uur

AMERSFOORT – Op zaterdag 10 maart is er een heftig geweldincident geweest in de binnenstad van Amersfoort. Meerdere agenten raakten gewond. De impact van geweldsincidenten op collega’s is groot.

Dit onderzoek is door de recherche in Amersfoort opgepakt. Afgelopen zaterdag is er een matrixbord geplaatst met de tekst: ” Agenten mishandeld getuige? 0900-8844. Agenten die dienst hadden in de binnenstad zijn in positieve zin aangesproken over het incident . Zij voelen zich gesteund door het publiek. Dank daarvoor!!

Ben jij getuige geweest, meld je als nog!!

Zie ook:

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Bunschoten

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Bunschoten
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.