Redactie 112 0 reactie(s) za 22 februari 2020, 16:10

Traumahelikopter landt bij manege in Bunschoten

Laatst bijgewerkt: zondag 13:59 uur

BUNSCHOTEN – In de buurt van de manege aan de Zevenhuizenstraat, tussen Amersfoort en Bunschoten, is zaterdag 22 februari een traumahelikopter geland. Even later werd een gewonde per ambulance afgevoerd naar het ziekenhuis.

Wat er precies is gebeurd op het manegeterrein is niet duidelijk; mogelijk heeft iemand een ongeluk gehad met een paard.

Volgens Alarmeringen Bunschoten werden de hulpdiensten om 10.20 uur opgeroepen. Er kwamen meerdere ambulances op af.

Update

Stal Groenendaal heeft laten weten dat een persoon omver is gelopen door een paard. De persoon is hierbij hard op de grond terecht gekomen. ‘Hij is met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht waar hij nog steeds in een ernstige toestand verblijft.’, aldus Stal Groenendaal.

Update 2

Stal Groenendaal heeft laten weten dat het slachtoffer van het ongeval is overleden aan zijn verwondingen.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Bunschoten

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Bunschoten
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.