Redactie algemeen 0 reactie(s) za 14 maart 2020, 20:22

Grappenmakers trekken met mondmaskers en overals door centrum in Bunschoten

Laatst bijgewerkt: zondag 13:59 uur

BUNSCHOTEN – Een groep jongens trekken veel bekijks in het centrum van Bunschoten. Gekleed met blauwe overals en een masker lopen ze rond in het centrum van Bunschoten.

De jongens hebben geen last van het Coronavirus. Ze lopen in hun werkkleding, ze komen net van het werk. Ze vonden het leuk om nog een rondje te maken. Enkele voorbijgangers schrikken van het beeld. De meeste mensen kunnen er wel om lachen. De jongeren hebben lange tijd rond gelopen. Ook gingen ze enkele winkels binnen.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Bunschoten

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Bunschoten
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.